Mc Alson

Žodis “komfortas” dažniausiai nėra tiesiogiai susijęs su apatiniais ir kelnaitėmis, bet McAlson iškėlė sau misiją tai pakeisti. Na, o jei susimąstėte, kada būtent buvo pradėta galvoti apie apatinių patogumą bei dizainą, tai atsakymas slypi McAlson istorijoje. 

Viskas prasidėjo nuo aštuonių apatinių kolekcijos, kuri susilaukė milžiniškos sėkmės ir pakeitė pasaulio požiūrį į apatinius visam laikui. Būdamas tekstilės gamintojo sūnus ir 5 entuziastingų vaikų tėvas, Pierre’as Derenas šią gražią šeimos istoriją pradėjo prieš 20 metų. McAlson šortai atgijo 1997 m., kai Pierre’as ir Jeanas-Pierre’as Gallainas nusprendė, kad reikia patogių vyriškų apatinių drabužių su protingu dizainu. Kai jie sukūrė pirmuosius 8 bokserius, kolekcija buvo akimirksniu pasisekusi dėl revoliucinės medžiagos atramos viduje ir aukštos kokybės medvilnės.

McAlson brendas yra žinomas dėl britiško kruopštumo, itališko užbaigtumo, prancūziškos kokybės ir belgiško siurrealizmo. Deren vyrai iki dabar sėkmingai plėtoja šeimos verslą džiugina pasaulį kokybiškais, stilingais ir patogiais apatiniais.